Dzień Edukacji Narodowej

„Na niebie jasne, świeci słońce. Na dworze jesień w krasie swej. Październik słońcem dziś powitał Nauczyciela Dzień. Kochani Drodzy Wychowawcy bardzo pragniemy byście dziś o wszystkich troskach i kłopotach zapomnieli choć na kilka chwil ”.

Tymi słowami rozpoczęła się w naszym przedszkolu 15 października br. uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowały dzieci 6 letnie z oddziału „Leśne skrzaty”. Na uroczystość przybyli również zaproszeni goście: Wójt Gminy Kaźmierz – Pan Zenon Gałka, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego – Pan Janusz Stróżyk, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Gminy Kaźmierz – Pani Zdzisława Śmieszek, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Kaźmierz – Pani Maria Sobkowiak wraz z Panią Bogumiłą Magdziarek, Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola – Pani Kamila Szymaś – Warguła, emerytowani Pracownicy przedszkola oraz Rodzice wychowanków. W formie wierszy,  piosenek oraz tańca „Leśne skrzaty”  w imieniu wszystkich dzieci wyraziły podziękowania za codzienną opiekę, dobre słowo, życzliwość i wsparcie oraz wręczyły okolicznościowe upominki.

Elwira Fronczak