DRODZY RODZICE !

Informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szamotułach i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wronkach pracują nieprzerwanie w systemie stacjonarnym. Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia psychologa, pedagoga, logopedy lub martwicie się, że Wasze dziecko ma trudności z nauką, koncentracją, motywacją do pracy, wymową, obserwujecie, że ma coraz większe zaległości w nauce lub nie radzi sobie z emocjami – możecie umówić się na wizytę ze specjalistą w wyżej wymienionych miejscach.

Telefon:

664 064 138 (PPP Szamotuły) e-mail: sekretariat.szamotuly@poradnia-szamotuly.pl

67 254 03 53 (PPP Wronki) e- mail: sekretariat.wronki@poradnia-szamotuly.pl

strona internetowa:www.poradnia-szamotuly.pl

Remont u Krasnala Hałabały

W ciągu ostatnich dni konserwator Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bytyniu przeprowadził remont w sali MISIÓW i rozpoczął wymianę podłogi w sali WIEWIÓREK.

Pracy było mnóstwo, ale dzięki wytrwałości i zaangażowaniu Pana Siepki, wszystkie założone cele udało się zrealizować. Po tygodniu efekt pracy był bardzo widoczny.

Kolejna sala w naszym pięknie położonym przedszkolu przeobraziła się w przyjazną przestrzeń. Efekt jest zaskakujący, sala piękna, a dzieci mile zaskoczone.

Szczególne podziękowania składamy naszemu organowi prowadzącemu za tę kolejną już modernizację naszej placówki.

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie tak owocna jak dotychczas.

Justyna Barańska

Dyrektor Przedszkola

„Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu.