Przedszkoliada w Bytyniu

W dniu dzisiejszym reprezentanci naszego przedszkola z najstarszej grupy – Sówek wzięli udział w organizowanej już po raz trzeci Przedszkoliadzie, najprościej mówiąc zawodach sportowych dla przedszkolaków.
Dzieci brały udział w kilku konkurencjach, do których mogły się wcześniej przygotować.
Bawiliśmy się wspaniale wraz z koleżankami i kolegami z przedszkoli z terenu naszej gminy. 
Sóweczki wybiegały drugie miejsce, a nasz sprinter Marcel Galusik okazał się najszybszym przedszkolakiem spośród wszystkich biegaczy.
Doping zapewniły Sówkom pozostałe dzieci z grupy oraz towarzyszące wychowawczynie.
Brawo dla naszych Małych Sportowców.

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU „ KRASNAL HAŁABAŁA”

Wczesny poniedziałkowy ranek, był dla naszych krasnalkowych przedszkolaków wyjątkowy. Barwnie przystrojone przedszkole, muzyka w tle i Pani Dyrektor Justyna Barańska witająca i wręczająca drobne upominki dzieciom przybywającym do przedszkola. Zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym.  W niesamowitą podróż do odległej Afryki  uczestników imprezy zabrała  Filharmonia Pomysłów, były tańce, pląsy, latający dywan, lew, który pożerał piłki, smok z najdłuższym ogonem, wyścigi koników. Wszyscy  uśmiechem wracali do sal, jednak nie był to koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Dzieci kosztowały przepysznej sałatki owocowej  i frytek z kiełbasą przygotowanych przez nasze niezawodne panie z kuchni.

M. Marecka

Mini Playback Show w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Dnia 30.05.2019 r. w przedszkolu „ Krasnal Hałabała” odbył się Mini Playback Show. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były panie V. Bączyk, S. Kubiak, M. Marecka,          K. Nowak. Mali artyści wykazali się umiejętnościami w zakresie opanowania słów, ruchu scenicznego i tańca. Niezbędne okazały się zdolności aktorskie.  Wokalistki i wokaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Jury po długich obradach wyłoniło zwycięską trójkę.

Grupa 3-4 latków:

I miejsce Hanna Springer

II miejsce Gaja Grenda

III miejsce Iga Konieczna

Grupa 5-6 latków:

 I miejsca Martyna Hamny

II miejsce  Zofia Flaszewska

III miejsce Ewa Kosmowska

Nagrodę publiczności otrzymała Gaja Grenda. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę

M. Marecka