Dzień Sportu

27.06.2017 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Sportu, wszystkie przedszkolaki reprezentowały swoje grupy w zmaganiach sprawnościowych. Konkurencje były bardzo ciekawe spośród niektórych wyróżnić można: ” niewidome chomiki”, ” kelner”, ” koszykarze”, ” gąsienica” i wiele, wiele innych. Wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek i lody. Grupy otrzymały dyplomy i piłki.

Organizacją zajęły się pani Kasia, Violetta i Agnieszka za co serdecznie im dziękujemy.

Edukacja z psem

Dnia 05.06.2017 roku grupa „Wiewiórki” uczestniczyła w 45 minutowej prelekcji na temat bezpieczeństwa w kontaktach z psem. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się też czym jest dogoterapia. Lekcja z prawdziwym psem rasy alaskan malamut dostarczyła dzieciom mnóstwo doświadczeń i wiele przeżyć.

Dzień Dziecka

Wczesny czwartkowy ranek był dla naszych krasnalkowych przedszkolaków wyjątkowy. Barwnie przystrojone przedszkole, muzyka w tle i Pani Dyrektor Justyna Barańska witająca dzieci przybywające do przedszkola, małym upominkiem i uśmiechem zapraszała wszystkich do wspólnej zabawy. Zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na MINI PLAYBACK SHOW w wykonaniu kadry przedszkola. Jako pierwszy zaprezentował się zespół Smerfy w składzie, pani Viola, Ania, Paulina, Marzena, Kasia i Michalina, następnie wystąpiła pani Elwira wcielając się w Natalię Kukulską z utworem ” Co powie TATA”, potem zagościła Elsa- pani Sandra, na scenie pojawiły się Pieski małe dwa, pani Asia i Ania. Jako ostatnia wystąpiła pani Kasia jako Majka Jeżowska.
JEDNAK TO NIE BYŁ KONIEC…. NA NASZE POCIECHY CZEKAŁO JESZCZE WIELE ATRAKCJI: ZJEŻDŻALNIE, GOFRY, ZABAWY W SALI…