Dzień Dziecka

Wczesny czwartkowy ranek był dla naszych krasnalkowych przedszkolaków wyjątkowy. Barwnie przystrojone przedszkole, muzyka w tle i Pani Dyrektor Justyna Barańska witająca dzieci przybywające do przedszkola, małym upominkiem i uśmiechem zapraszała wszystkich do wspólnej zabawy. Zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na MINI PLAYBACK SHOW w wykonaniu kadry przedszkola. Jako pierwszy zaprezentował się zespół Smerfy w składzie, pani Viola, Ania, Paulina, Marzena, Kasia i Michalina, następnie wystąpiła pani Elwira wcielając się w Natalię Kukulską z utworem ” Co powie TATA”, potem zagościła Elsa- pani Sandra, na scenie pojawiły się Pieski małe dwa, pani Asia i Ania. Jako ostatnia wystąpiła pani Kasia jako Majka Jeżowska.
JEDNAK TO NIE BYŁ KONIEC…. NA NASZE POCIECHY CZEKAŁO JESZCZE WIELE ATRAKCJI: ZJEŻDŻALNIE, GOFRY, ZABAWY W SALI…