Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grup Zajączki, Szpaczki, Jaskółki, Jeżyki, Wiewiórki, Borsuczki i Słowiki na zebranie, które odbędzie się 10.09.2019 r.
o godzinie 17.30

I część zebrania – spotkanie z dyrektorem  w nowej części przedszkola
II część zebrania – spotkanie z wychowawcami oddziałów w salach.

Witamy w nowym roku szkolnym 2019/2020

INFORMACJA

Szanowni rodzice poniżej znajdziecie Państwo informację dotyczącą rozmieszczenia sal zbiorczych w pierwszym tygodniu września.

WEJŚCIA DO PRZEDSZKOLA DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP:

Wejście główne – przy kąciku Krasnala Hałabały grupa:
Sówki 3- latki
Zajączki 4- latki
Szpaczki 4,5-latki
Jaskółki 5- latki

Wejście środkowe grupa:
Jeżyki 5-latki
Borsuczki 6-latki

Nowa część przedszkola grupa:
Słowiki  5,6- latki

Wiewiórki 5,6 – latki

Rozmieszczenie sal zbiorczych :

6 – 7: 30

sala zbiorcza na piętrze dla wszystkich dzieci (sala Jaskółek)
 od 7: 30 – 8: 00
1 sala zbiorcza parter dla grup Sówki, Szpaczki, Zajączki (sala Sówek)
 2 sala zbiorcza piętro dla grup Jaskółki i Jeżyki (sala Jaskółek)
 3 sala zbiorcza piętro dla grup Borsuki, Wiewiórki, Słowiki (sala Słowików)
O godzinie 8: 00 dzieci rozchodzą się do swoich sal.
 Od 15:00 –  17:00
sala zbiorcza parter dla grup Sówki, Zajączki, Szpaczki
od 15: 00 – 16: 30
sala zbiorcza piętro dla grup Jeżyki, Jaskółki (sala Jaskółek)
od 15: 00 – 15: 45
sala zbiorcza piętro dla grup Wiewiórki, Słowiki, Borsuki (sala Wiewiórek)

O godzinie 15: 45 Wiewiórki, Słowiki, Borsuki przechodzą do sali Jaskółek

O godzinie 16: 30 przechodzą do sali zbiorczej usytuowanej na parterze.

Przedszkoliada w Bytyniu

W dniu dzisiejszym reprezentanci naszego przedszkola z najstarszej grupy – Sówek wzięli udział w organizowanej już po raz trzeci Przedszkoliadzie, najprościej mówiąc zawodach sportowych dla przedszkolaków.
Dzieci brały udział w kilku konkurencjach, do których mogły się wcześniej przygotować.
Bawiliśmy się wspaniale wraz z koleżankami i kolegami z przedszkoli z terenu naszej gminy.
Sóweczki wybiegały drugie miejsce, a nasz sprinter Marcel Galusik okazał się najszybszym przedszkolakiem spośród wszystkich biegaczy.
Doping zapewniły Sówkom pozostałe dzieci z grupy oraz towarzyszące wychowawczynie.
Brawo dla naszych Małych Sportowców.

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU „ KRASNAL HAŁABAŁA”

Wczesny poniedziałkowy ranek, był dla naszych krasnalkowych przedszkolaków wyjątkowy. Barwnie przystrojone przedszkole, muzyka w tle i Pani Dyrektor Justyna Barańska witająca i wręczająca drobne upominki dzieciom przybywającym do przedszkola. Zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym.  W niesamowitą podróż do odległej Afryki  uczestników imprezy zabrała  Filharmonia Pomysłów, były tańce, pląsy, latający dywan, lew, który pożerał piłki, smok z najdłuższym ogonem, wyścigi koników. Wszyscy  uśmiechem wracali do sal, jednak nie był to koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Dzieci kosztowały przepysznej sałatki owocowej  i frytek z kiełbasą przygotowanych przez nasze niezawodne panie z kuchni.

M. Marecka

Mini Playback Show w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Dnia 30.05.2019 r. w przedszkolu „ Krasnal Hałabała” odbył się Mini Playback Show. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były panie V. Bączyk, S. Kubiak, M. Marecka,          K. Nowak. Mali artyści wykazali się umiejętnościami w zakresie opanowania słów, ruchu scenicznego i tańca. Niezbędne okazały się zdolności aktorskie.  Wokalistki i wokaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Jury po długich obradach wyłoniło zwycięską trójkę.

Grupa 3-4 latków:

I miejsce Hanna Springer

II miejsce Gaja Grenda

III miejsce Iga Konieczna

Grupa 5-6 latków:

I miejsca Martyna Hamny

II miejsce  Zofia Flaszewska

III miejsce Ewa Kosmowska

Nagrodę publiczności otrzymała Gaja Grenda. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę

M. Marecka