Pasowanie na Przedszkolaka

W dniach 21-22 października 2020 odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu „Krasnal Hałabała” w grupach Wiewiórki oraz Misie. Dzieci zaprezentowały to, czego do tej pory nauczyły się w przedszkolu. Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze i wykonywały zadania. Po złożeniu przyrzeczenia były uroczyście pasowane przez panią dyrektor Justynę Barańską i zostały prawdziwymi przedszkolakami Krasnala Hałabały.

Joanna Szepczyńska

Nasze Święto!

Wrzesień obfituje w dziecięce święta – Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopca, Dzień Kropki 🙂 ale październik od zawsze kojarzy się z Dniem Edukacji Narodowej. Dziś wspominamy naszych nauczycieli, którzy prowadzili nas ścieżką wiedzy już od najmłodszych lat.

Dzisiaj czekała na nas piękna niespodzianka od Dzieci – film ze Złotymi Myślami z okazji Naszego Święta. Przedszkolaki w znany sobie, naturalny i spontaniczny sposób opowiedziały o nauczycielach i pracownikach przedszkola, a także złożyły rozczulająco ciepłe życzenia.

Każda z nas czuła się dziś tak, jak przedstawiły ją dzieci – piękna, uśmiechnięta i niezastąpiona.

Wszystkim pracownikom oświaty życzymy aby ten rok szkolny był spokojny i pełen zadowolenia, żeby wykonywana przez nas praca przynosiła nam moc satysfakcji, ale i moc wyzwań.

Na koniec zapraszam do obejrzenia wspomnianego filmu 🙂

H.T.

Nowa Sala Integracji Sensorycznej

Sala Integracji Sensorycznej jest miejscem przeznaczonym do prowadzenia zajęć terapeutycznych, celem tych zajęć jest poprawa funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego odpowiedzialnego za odbiór bodźców zmysłowych. Naszym priorytetem jest aby każda sala przedszkolna była urządzona w sposób przyjazny i służący rozwojowi naszych Przedszkolaków, dokładamy wszelkich starań aby przestrzeń, w której przebywają, bawią się i zdobywają nowe umiejętności była wyposażona w odpowiednie sprzęty i pomoce. Tym razem dzięki wsparciu i zaangażowaniu osób prywatnych i instytucji mogłyśmy ziścić jedno z naszych skrytych marzeń – doposażenie naszej placówki, aby mogła ona spełniać najwyższe standardy związane z prowadzeniem zajęć terapeutycznych z zakresu Integracji Sensorycznej i Rehabilitacji.

Wszechstronny rozwój naszych Wychowanków jest dla nas najważniejszy, a dzięki nowym sprzętom i wykwalifikowanej kadrze terapeutów zapewnimy im zajęcia na najwyższym poziomie.

Sprzęt rehabilitacyjny współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Starosty Powiatu Szamotulskiego.

Z serca dziękujemy.

H.T.