Nasze Święto!

Wrzesień obfituje w dziecięce święta – Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopca, Dzień Kropki 🙂 ale październik od zawsze kojarzy się z Dniem Edukacji Narodowej. Dziś wspominamy naszych nauczycieli, którzy prowadzili nas ścieżką wiedzy już od najmłodszych lat.

Dzisiaj czekała na nas piękna niespodzianka od Dzieci – film ze Złotymi Myślami z okazji Naszego Święta. Przedszkolaki w znany sobie, naturalny i spontaniczny sposób opowiedziały o nauczycielach i pracownikach przedszkola, a także złożyły rozczulająco ciepłe życzenia.

Każda z nas czuła się dziś tak, jak przedstawiły ją dzieci – piękna, uśmiechnięta i niezastąpiona.

Wszystkim pracownikom oświaty życzymy aby ten rok szkolny był spokojny i pełen zadowolenia, żeby wykonywana przez nas praca przynosiła nam moc satysfakcji, ale i moc wyzwań.

Na koniec zapraszam do obejrzenia wspomnianego filmu 🙂

H.T.