Wszystko będzie dobrze !

Na całym Świecie ludzie jednoczą się w akcji zapoczątkowanej przez mieszkańców Włoch i Stanów Zjednoczonych, akcja polega na namalowaniu tęczy i wystawieniu jej w oknie. Chodzi o to by okna domów i całe ulice stały się kolorowe, a dzieci pamiętały czas kwarantanny nie jako czas smutny, ale właśnie pełen kolorów i dobrej zabawy, mimo, że spędzony w domu.

Akcja spodobała się naszym przedszkolakom i ich rodzicom, w domu stworzyli wspólnie kolorowe tęcze i sfotografowali się z nimi. Do akcji włączyli się także pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pracownicy Przychodni Leczniczo – Diagnostycznej Lekarzy Rodzinnych, zawsze służący pomocą Strażacy i pilnujący porządku Policjanci. Wspólnie stworzyliśmy kolorową galerię „Let’s all be well” w formie bardzo pozytywnego filmu zmontowanego przez naszą utalentowaną koleżankę Kasię 🙂

Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i siłę człowieka.
Życzymy, aby Te Święta przyniosły radość,
pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha!

Dyrektor , Grono Pedagogiczne i Pracownicy

Przedszkola „Krasnal Hałabała”

Komunikat – Rekrutacja

Szanowni Rodzice

Przekazujemy informację tym z Państwa, którzy złożyli wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola Krasnal Hałabała, informację o wynikach otrzymają Państwo po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego drogą telefoniczną lub e-mailową.
Poniżej dostępny jest harmonogram postępowania rekrutacyjnego.

Dzisiaj Dzień Świadomości Autyzmu. Jak każdego roku i dziś miałyśmy wielkie plany co do obchodów tego wyjątkowego dnia, niestety musimy zostać w domu.

Społeczność naszego przedszkola jednak potrafi się zmobilizować i wtedy powstają piękne rzeczy, aż serce rośnie !

Zobaczcie sami 🙂

I pamiętajcie – „Nie bądźmy zieloni w temacie Autyzmu”, dzisiaj jest dzień, w którym zachęcamy do lektury związanej z tematem Autyzmu.