Przedszkolaki Hałabały w Radzyńskich Zagajnikach

Dnia 18 października 2018 r. grupa  Słowiki wraz  ze swoimi paniami wybrała się do „Radzyńskich Zagajników” na najprawdziwszą lekcję przyrody w lesie. Na miejscu czekał już  przemiły pan Jarek Pszczoła, który ustalił z dziećmi ważne szczegóły dotyczące  wyprawy, bo Słowiki wchodziły do najprawdziwszego lasu. Pogoda tego dnia była piękna, więc  tym bardziej zachęcała  do przeżywania niesamowitych przygód. Przedszkolaki wędrowały  po różnych zakamarkach lasu, a tam  czekały zadania i zagadki, które trzeba było sumiennie rozwiązać. Dobrze, że nasze Słowiki  znały się na przyrodzie, bo za każde rozwiązane zadanie czekały  punkty. Po zajęciach przyrodniczych okazało się, że wszyscy są bardzo głodni, więc gospodarz zaprosił  na ucztę na której można było skosztować pieczonej kiełbaski i ciepłej herbatki. Na deser został  podany domowy  drożdżowy placek ze śliwkami. Wszyscy zadowoleni, zmęczeni  i z  pamiątkowymi dyplomami  wrócili do przedszkola. Serdecznie dziękujemy panu Jarosławowi Pszczoła za ciekawą lekcję przyrody.

Katarzyna Subsar