Dzień otwarty u Krasnala Hałabały

Dzień otwarty u Krasnala Hałabały

W sobotę 10 marca do naszego przedszkola zaprosiliśmy Rodziców i dzieci, które od września 2018 roku rozpoczną edukację przedszkolną. Nasze przyszłe przedszkolaki mogły wraz z rodzicami zwiedzać swój drugi dom, a także spróbować swych sił i możliwości w specjalnie przygotowanych kącikach. Tych kącików było sześć: sensoplastyczny, logopedyczny, plastyczny, matematyczny, ruchowy i teatralny. W każdym kąciku były przygotowane zabawy i gry, nad którymi czuwały nasze wspaniałe Panie. Podczas dnia otwartego można było zwiedzać przedszkole, np. zobaczyć kuchnię, spróbować pyszne wypieki w kawiarence, a także obejrzeć film przedstawiający życie przedszkolne. Każdy odwiedzający mógł porozmawiać z Panią Dyrektor, która z uśmiechem odpowiadała na pytania zarówno rodziców, jak i przedszkolaków. Wszyscy przekraczający próg naszego przedszkola byli witani przez Krasnala Hałabałę.
Te dwie godziny wspólnego spędzenia czasu upłynęły bardzo szybko i można było zobaczyć na twarzach zarówno rodziców,a w szczególności dzieci, że bardzo im się podobało. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że z takimi uśmiechami na twarzach zawitacie do nas we wrześniu.