Dzień Babci i Dziadka u „Wiewiórek” w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Dzień Babci i Dziadka u „Wiewiórek” 
w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Dnia 23.01.2018 roku  punktualnie o godz. 16.30 rozpoczęła się uroczystość
z okazji Dnia Babci i Dziadka. Goście w 100% odpowiedzieli na zaproszenie swoich wnuków. Przygotowania do tej, jakże ważnej w życiu każdego przedszkolaka uroczystości, zajęły „Wiewiórkom” trochę czasu.  Na program artystyczny złożyły się wiersze, tańce i piosenki. Za swój występ przedszkolaki otrzymały gromkie brawa. Następnie dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki oraz zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Wieczór z Babcią i Dziadkiem długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tego rodzinnego spotkania.

                                                                                                                                    I.P.