Jesteśmy razem u Krasnala Hałabały

Jesteśmy razem u Krasnala Hałabały

Dnia 24.01.2018 r. dzieci z grup Wróbelki i Szpaczki pod kierunkiem pani K. Nowak, A. Bielejewskiej, M. Mareckiej, M. Klapczyńskiej zaprosiły dzieci i panie z terenu Gminy Kaźmierz na przedstawienie pt: Śpiewaj i tańcz ziemio cała dla Jezusa. Dzieci w barwnych kostiumach i pięknej scenografii zaprezentowały swoje umiejętności teatralne. Aktorzy przedstawili historię narodzin Jezusa, do którego przybyli przedstawiciele różnych kontynentów. Spotkanie miało na celu integrację środowisk przedszkolnych. Dzięki temu doświadczeniu dzieci mogły lepiej się poznać i nawiązać ze sobą bliższe relacje. Pani Dyrektor podziękowała gościom z Niepublicznego Przedszkola im. św. Urszuli Ledóchowskiej z Sokolnik Wielkich, oddziałom przedszkolnym
z Gaju Wielkiego, Bytynia i Sokolnik Wielkich za przybycie. Po części artystycznej wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie i liczymy na dalszą współpracę.

 

Marzena Marecka