Pasowanie u Szpaczków

Dzień 04. listopada 2022 r. na długo pozostanie w pamięci rodziców i dzieci 3- letnich z grupy Szpaczki. Tego dnia odbyła się ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział rodzice oraz pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały umiejętności zdobyte w przeciągu dwóch miesięcy. Były piosenki, wiersze i zadania do wykonania. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom. Następnie pani Dyrektor Justyna Barańska pasowała dzieci na przedszkolaków Krasnala Hałabały. Na pamiątkę tych niezapomnianych chwil wychowankowie otrzymali dyplomy, drobne upominki i medale.

Marzena Marecka