BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy, zachowujmy się odpowiedzialnie, pamiętając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W związku z tym dnia 01.06.2023 r. Przedszkolaki z Przedszkola im. Krasnal Hałabała w Kaźmierzu na zaproszenie Pana Jarosława Pszczoły uczestniczyły w pikniku edukacyjnym „Bezpieczne wakacje”, który odbył się w Gospodarstwie Agroturystycznym AGRO ZALEW. Piknik zorganizowany był pod patronatem Starosty Powiatu Szamotulskiego. W pikniku udział wzięli: Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna, Nadleśnictwo Pniewy. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w konkursach, które przygotowała Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach. Mogły skosztować soki przygotowane przez Nadleśnictwo Pniewy, a także obejrzały pokazy Luny, policyjnego psiaka.