Zaprojektuj medal

W marcu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny „Zaprojektuj medal”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu projektu medalu na zbliżający się I Bieg Rodziny z Krasnalem Hałabałą z zastosowaniem dowolnej techniki. Celem konkursu było wyłonienie projektu medalu, który zostanie wręczony uczestnikom I Biegu Rodzinnego z Krasnalem Hałabałą oraz promowanie aktywności fizycznej i rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci poprzez ekspresję plastyczną. Na konkurs zgłoszono 14 prac, każda z nich była wyjątkowa. I miejsce w konkursie zajęła Liliana Mruk z grupy „Misie”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie plastycznym „Zaprojektuj medal”.

M.Grenda

J.Kamińska