Podsumowanie akcji GÓRA GROSZA

Towarzystwo Nasz Dom od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Prowadzi również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT. Dzięki naszemu zaangażowaniu możemy wesprzeć Towarzystwo Nasz Dom, którego celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy ofiarowali grosiki na ten szczytny cel. Uzbierana kwota to 970, 53 zł. BRAWO !!!!!!! Najwięcej grosików uzbierała grupa BORSUCZKI – WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!

V. Bączyk