„Wielkanoc w koszyku i na łące”

Dzisiaj w naszym przedszkolu od samego rana działo się wiele pięknych rzeczy. Przybył do nas ksiądz Krzysztof Musiał żeby poświęcić potrawy wielkanocne, czekające w tradycyjnie przystrojonych przez każdą z grup koszyczkach. Po uroczystym śniadaniu, zjedzonym przy pięknie nakrytym stole, obejrzeliśmy inscenizację przygotowaną przez nasze najmłodsze przedszkolaki z grup Jaskółek i Jeżyków. Dzieci wcieliły się w wielkanocne role i wystąpiły jak na prawdziwych artystów przystało – przepięknie, pod czujnym okiem swoich wychowawczyń. Oczywiście nie zabrakło odwiedzin Zajączka, który każdemu przyniósł drobny prezent, jednak nie było łatwo go znaleźć, bo Zajączek ukrył upominki w naszym wiosennym ogrodzie i pobliskim parku.

Nawet pogoda dzisiaj postanowiła być nam przychylna i poczęstowała nas pięknym i ciepłym słońcem 🙂

H.T.