Ukraińskie Pląsy Znikające Dąsy

Wczoraj uczestniczyłyśmy w warsztatach prowadzonych przez Hankę Warchołowską, mamę, pedagoga i trenera, członka zarządu poznańskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Szkolenie powstało w ramach cyklu „Muzyka Dookoła Świata”, zawierało w sobie trzynaście zabawa muzyczno – ruchowych do wykorzystania podczas różnych przedszkolnych aktywności. Wszystkie piosenki nagrane zostały w języku ukraińskim, zostały przygotowane z niezwykłą starannością, a sposób ich przekazu przez prowadzącą wprawił nas w niezwykle pozytywny nastrój. Odzwyczajone od warsztatów stacjonarnych tym bardziej cieszyłyśmy się, że mogłyśmy wziąć w nich udział.

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia całkowicie bezpłatnie, za energię i dobry nastój, a przede wszystkim za dawkę nowych, ciekawych zabaw, których w przedszkolu nigdy za mało 🙂

H.T.