Spotkanie integracyjne dla dzieci z Polski i Ukrainy

W minioną sobotę zostało zorganizowane spotkanie integracyjne dla dzieci z Polski i Ukrainy, inicjatorami imprezy były AS „Orlik” Kaźmierz i OSP Kaźmierz. Na spotkaniu z udziałem dzieci nie mogło zabraknąć gier i zabaw, które oczywiście najlepiej organizują nauczycielki przedszkola 🙂 dzięki uprzejmości pani dyrektor mogłyśmy podczas spotkania wykorzystać przedszkolne pomoce. Wśród przybyłych nie zabrakło znajomych nam twarzy naszych przedszkolaków, zarówno tych z Polski jaki i tych z Ukrainy, miałyśmy okazję poznać nowe osoby, porozmawiać i pobawić się.

To było słoneczne i piękne popołudnie, pełne dobrej energii, uśmiechów i zabawy.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za okazane nam zaufanie i zaproszenie.

H. T.