Jasełka dla społeczności przedszkolnej i zaproszonych gości w Przedszkolu „ Krasnal Hałabała”

     Czas przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia to w przedszkolu okres pełen pracy – dekorowanie sal, pieczenie i ozdabianie pierniczków, przygotowywanie ozdób na kiermasz świąteczny, ubieranie choinki, te wszystkie drobne rzeczy prowadzą nas zawsze w to samo miejsce – do betlejemskiej stajenki. W tym roku w przedszkolnej szopce czekały na przedszkolaków Misie, które w bardzo tradycyjny             i piękny sposób przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, widowisku towarzyszyła muzyka, która wprowadziła odbiorców w iście świąteczny nastrój. Jak co roku w naszym przedszkolu dzień zakończył się wspólnym posiłkiem, podczas którego podano tradycyjne wigilijne potrawy. Przedszkolaki dzieląc się opłatkiem przekazały sobie również najpiękniejsze świąteczne życzenia.

H.T