Zamieszanie w krainie bajek

Bajki mają w sobie coś magicznego, coś, co sprawia, że świat staje się lepszy. Jednak co się stanie, kiedy w naszych ulubionych bajkach pomieszają się postacie? O tym przekonały się dzieci 4,5 – letnie – „Słowiki” z przedszkola „Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu. Przedszkolaki  miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”. Tym razem role się odwróciły i to dzieci były widzami, a ich rodzice aktorami. A działo się wiele. Pewne złe wróżki postanowiły zamieszać trochę w bajkach. Jaś i Małgosia postanowili uciec od Baby Jagi, a Czerwony Kapturek zamiast wilka spotkał Jasia i Małgosię, którzy niespodziewanie znaleźli się w jej bajce. Kot w Butach zgubił Janka, a krasnoludki  wraz ze Śnieżką zaprzyjaźniły się z babcią Jagusią. Dobrze, że jak w każdym królestwie, także w Królestwie Bajek, istnieje król i królowa, którzy  czuwają nad tym, aby ich poddanym żyło się jak najlepiej. Król na prośbę swoich poddanych przywrócił porządek w Krainie Bajek. Było dużo śmiechu, radości i uśmiechów na twarzach, zarówno aktorów, jak i publiczności. Przedszkolaki bacznie obserwowały występy swoich rodziców, których nie można było poznać.

Wychowawcy grupy składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy tak bezgranicznie zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia.  Dziękujemy.