Zajączek dla dzieci niepełnosprawnych

Zajączek dla dzieci niepełnosprawnych

Tradycyjnie w okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne w naszym przedszkolu gościliśmy dzieci niepełnosprawne z terenu Gminy Kaźmierz. Podczas wizyty 26 marca nasi goście mieli okazję zobaczyć krótki program artystyczny pt. „Witamy Wiosnę” w wykonaniu dzieci 6-letnich z grupy „Wróbelki”. Po przedstawieniu nasi goście otrzymali Zajączka Wielkanocnego w postaci paczek ze słodyczami, które ufundowali sponsorzy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku oraz składania życzeń na nadchodzące Święta.

Organizatorzy spotkania składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego pięknego dnia: Radzie Rodziców Przedszkola „Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu, Chacie Polskiej w Kaźmierzu, Państwu Kalinowskim – Kalinowski SP.ZO.O, P. P. Czerwiński – Apteka Panaceum, Kwiaciarnia Ossowski, P. Wurst P. Marciniak, P. M. Kozber i Cukierni „Kamilek” w Kaźmierzu, a także wszystkim rodzicom dzieci z grupy „Wróbelki”.

 

Katarzyna Nowak