„Dzień kobiet, dzień kobiet…”

W przedszkolu „Krasnala Hałabały” także uczczono to piękne, marcowe święto. Na tę okoliczność zebrano się w nowym skrzydle przedszkola, gdzie pani dyrektor Justyna Brańska serdecznie powitała wszystkich zebranych: przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, zaproszonych gości, wszystkie panie pracujące w przedszkolu i przedszkolaków. Następnie głos zabrał pan wójt: Zenon Gałka oraz dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego pan Janusz Stróżyk, którzy złożyli paniom najlepsze życzenia i na ręce pani dyrektor przekazali kwiaty dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Tak wyjątkowa uroczystość wymaga niecodziennej oprawy. Grupa „Leśnych Skrzatów” pod „wodzą” pani Elwiry Fronczak przygotowała wspaniały pokaz mody, zatytułowany: „Na przestrzeni wieków”. Dzieci mogły zadebiutować na wybiegu w roli modeli. Tradycyjnie nie mogło też zabraknąć okolicznościowych piosenek i wierszyków. Wielkie zaskoczenie sprawiła zebranym grupa „Misiów”, która pod okiem swojej wychowawczyni, pani Karoliny Zarębskiej odtańczyła grecką zorbę. Gdy już myśleliśmy, że wszystko zostało powiedziane, nagle na scenie pojawiła się Danuta Rinn i wśród fali entuzjastycznych reakcji odśpiewany został popularny szlagier: „Gdzie ci mężczyźni…”. Imprezę zakończyło gromkie „Sto lat” w wykonaniu wszystkich „panów” oraz  ciepłe podziękowania pani dyrektor za wspaniały występ przedszkolaków i mile spędzony czas.