Dzień Babci i Dziadka u Jaskółek

Dzień Babci i Dziadka to święto obchodzone 21 i 22 stycznia, wtedy to wnuki składają życzenia i podarunki swoim babciom i dziadkom. Z tej okazji 19 stycznia o godzinie 17:00 dzieci z grupy Jaskółek zaprosiły swoich dziadków na świętowanie. Dzieci poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka i zaśpiewana piosenka jest najbardziej wartościowym prezentem. Po programie artystycznym dzieci wręczyły dziadkom prezenty i odśpiewały tradycyjne STO LAT. Podczas świętowania nie zabrakło konkursów, podczas których mogliśmy się dowiedzieć jak dobrze dziadkowie znają swoje wnuki i wspólnych tańcy. Dziękujemy dziadkom za piękne podziękowanie i przepyszny tort. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

V. Bączyk