Dzień Babci i Dziadka u Wróbelków

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dziś Wróbelki gościły Babcie i Dziadków w progach przedszkola. Już od kilku dni przygotowywały drobne upominki, pod czujnym okiem pań ćwiczyły piosenki i układy taneczne oraz wykonały portrety najbliższych, które można podziwiać na tablicy. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci zagrały na janczarach i grzechotkach do utworu ” Zima, zima”, zatańczyły do piosenki „Polka kłanianka”, wykonały układ choreograficzny ” Bałwanek”. Wróbelki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten dzień na długo zapisze się w pamięci przedszkolaków oraz ich najbliższych. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości dały wyraz tego,jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

M. M