Grudniowe święta sprawiają, że świat chociaż na chwilę się zatrzymuje. Czekamy z niecierpliwością na moment, w którym ubierzemy choinkę, zasiądziemy przy wigilijnym stole,a przede wszystkim spotkamy się z rodziną. Nasze przedszkole również każdego roku przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Jednym z grudniowych wydarzeń są Jasełka. W tym roku mieliśmy przyjemność obejrzeć bajkowe Boże Narodzenie z udziałem grupy Misiów. Ciepłe, płynące z serca słowa wypowiedziane z dziecięcą wrażliwością, na tle świątecznej dekoracji, zaciekawiły przybyłą publiczność. Muzyka w tle oraz taniec w wykonaniu dzieci dopełniły całości. Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Wóĵt Zenon Gałka, Wicewójt Ryszard Gąska, Ksiądz Proboszcz Krzysztof Musiał, Dyrektor GZO Włodzimierz Malinowski, Radna Gminy Zdzisława Śmieszek , Przedstawicielka Biblioteki Miejskiej Katarzyna Smolarek, Dyrektor GOPS Natalia Antczak, Rodzice, Emerytowani Pracownicy. Dzięki temu mieliśmy okazję wzmocnić więź między gospodarzami , a gośćmi.

Jeszcze Raz Życzymy Państwu Spokojnych Świąt w gronie Bliskich.

M. Słomińska