Pasowanie u Wróbli

Dzień 26.10.2023 r. na długo pozostanie w pamięci rodziców i dzieci 3 i 4 letnich z grupy Wróbelki. Tego dnia odbyła się ważne wydarzenie – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział rodzice oraz pani Dyrektor. Impreza rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały umiejętności zdobyte w przeciągu dwóch miesięcy. Były piosenki, wiersze i zadania do wykonania. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom. Następnie pani Dyrektor Justyna Barańska pasowała dzieci na przedszkolaków Krasnala Hałabały. Na pamiątkę tych niezapomnianych chwil wychowankowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w organizację pasowania. Pani Judycie, Natalii, Marcie i Kamili za zdjęcia.

M.M