BAL JESIENI U KRASNALA HAŁABAŁY

W piątek 27.10.23 w przedszkolu odbył się balik jesieni. W tym roku inaczej niż do tej pory, gdyż wszystkie grupy bawiły się tego samego dnia. Od godziny 9:30- 10:30 bawiły się grupy młodsze, a potem od godz. 10:30-11:30 grupy starsze. Jak to bywa jesienią jest pięknie i kolorowo, tak też, nie zabrakło tych jesiennych kolorów na balu. Były dynie, marchewki, kasztanki, wiewiórki, dziki, niedźwiedzie, drzewa i inne warzywa i zwierzęta. Oczywiście nie zabrakło pięknej Pani Jesieni. Były pląsy, tańce, konkursy. Całą oprawą muzyczną zajął się Pan Waldemar Hermann, serdeczne podziękowania kierujemy więc do Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Kaźmierzu. Dziękujemy rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali piękne stroje. Paniom w kuchni za przygotowanie sałatki owocowej z jesiennych owoców i nie tylko. Pracownikom przedszkola za przygotowanie sali na balik.

V.B