Psi Patrol – Wielki Film

Dziś grupa Jaskółki i Jeżyki wybrali się do szamotulskiego kina na seans Psi Patrol- Wielki film. Jest to jeden z ulubionych filmów dzieci. Fabuła filmu była niesamowita. Kiedy w Mieście Przygód wylądował magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskały supermoce, które przekształciły w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce były spełnieniem marzeń. Sprawy przybrały gorszy obrót, gdy wróg piesków Humdinger uciekł z więzienia i złączył siły z Victorią, która była naukowcem. Oboje zaplanowali ukraść niezwykłe moce. Gdy los Miasta Przygód wisiał na włosku, Kosmopieski musiały powstrzymać złoczyńców, zanim będzie za późno. Skye przekonała się w końcu, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę. Film wywołał u dzieci wiele emocji. Dziękujemy za wypożyczenie busów.

V. Bączyk