Mikołaj w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Dnia 17 grudnia 2018 roku grupa dzieci 4,5 – letnich – „Słowiki” pod kierunkiem p. Katarzyny Subsar powitały w progach przedszkola swoich niepełnosprawnych przyjaciół. Dzieci specjalnie na tę okazję przygotowały świąteczny program artystyczny pt.: „Już blisko święta”. Przedszkolaki wywiązały się z tej roli znakomicie. Po występach dzieci wręczyły przybyłym gościom upominki, które zostawił  pod choinką Mikołaj. Nie zapomnieliśmy też o słodkim poczęstunku, wspólnym śpiewaniu kolęd i składaniu życzeń na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy Rok.

Organizatorzy spotkania składają serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom za przygotowanie  paczek świątecznych dla naszych podopiecznych:

P. Nadolnemu – Hurtownia Spożywcza – ul. Składowa 1 Szamotuły,

Chacie Polskiej w Kaźmierzu,

– Radzie Rodziców przy Przedszkolu w Kaźmierzu.

I.P.