Dzień Otwarty

W sobotę 11 marca drzwi naszego przedszkola były otwarte dla każdego kto chciał odwiedzić Krasnala Hałabałę .

Sam Hałabała witał gości w wejściu zapraszając do zwiedzania przedszkolnych sal , na samym zwiedzaniu oczywiście nie można było poprzestać bowiem kreatywna kadra Hałabały dla odwiedzających przygotowała moc atrakcji.

W każdej z sal przyszłe przedszkolaki mogły doświadczyć odrobiny przedszkolnej codzienności, czyli tego, co na co dzień dzieje się w naszej placówce. Dzieci wraz z rodzicami odwiedziły po kolei sale , w których mogły doświadczyć jak pracują nasi terapeuci – psycholożka, logopedki, terapeutki pedagogiczne, fizjoterapeutka – goście przekonali się jak wspaniałą mamy salę do zajęć z integracji sensorycznej i fizjoterapii oraz jakimi niesztampowymi metodami pracują nasze specjalistki.

Odwiedzający mieli także możliwość zabawy podczas kolorowych zajęć muzyczno – ruchowych w morskiej krainie, zajęć sportowych z wykorzystaniem sprzętu do ćwiczeń, sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych podczas niezwykłej lekcji matematyki, malować farbami, stemplować i malować na folii oraz skorzystać z zabawy magicznym dywanem. Na końcu tej niezwykłej wycieczki na zwiedzających czekała przedszkolna kawiarenka, a w niej słodka niespodzianka przygotowana przez nasz najlepiej gotujący i piekący blok żywieniowy.

Na każde nurtujące pytanie gościom odpowiadała pani dyrektor, która przy okazji opowiadała także o tym, jak wygląda przedszkolna niecodzienność bo o codzienności i nudzie u Hałabały nie ma mowy.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nas Rodzinom, radość dzieci była najlepszym dowodem na to, że Nasze Przedszkole po prostu wywołuje na twarzach uśmiech, a to jest dla nas najważniejsze bo „gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, a tego uśmiechu potrzeba nam jak najwięcej.

Hania Tomikowska