Noc z Pluszowym Misiem

Z 25 na 26 października dzieci 5- 6 letnie z grupy „Wiewiórki” miały okazję przeżyć wielką przygodę. Dla niektórych dzieci była to pierwsza noc bez mamy, taty oraz bliskich, ale za to z kolegami z grupy i paniami. Cała przygoda rozpoczęła się o godzinie 18:00 i trwała do 9:00. W październikowy piątkowy wieczór „Wiewiórki” przyszły zaopatrzone w śpiwory, poduszki, piżamy i pluszowe misie. Całą zabawę zaczęliśmy od przygotowania kolacji w postaci pizzy. Później zaczęły się nocne zabawy. Bardzo spodobały się dzieciom zabawy z wykorzystaniem magicznego dywanu, który na co dzień znajduje się w sali Sówek. Po toalecie wieczornej przyszedł czas na odpoczynek przy oglądaniu bajek animowanych. Do późnych godzin wieczornych panowała tu atmosfera przepełniona dziecięcą radością. Noc spędzona w przedszkolu to dla dzieci wielka atrakcja. Rano dzieci zjadły pyszne śniadanie i w super nastrojach wróciły ze swoimi rodzicami do domu zabierając ze sobą bagaż miłych wspomnień. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykazały się duża samodzielnością i odwagą.

J.Kamińska

K.Nowak