Z Rodziną na Imieniny Krasnala Hałabały

Cieszy nas niezmiernie fakt, że w tym roku, po długiej przerwie, mogliśmy świętować kolejne, tym razem już szesnaste, Imieniny naszego Patrona – Krasnala Hałabały.

Dzień Imienin powitał nas błękitnym niebem i pięknym słońcem. Od samego rana przygotowywałyśmy się na przybycie gości. W ogrodzie przedszkolnym stanęła scena, na której wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne, prezentując gościom skomplikowane układy taneczne, na scenie odegrane zostało także przedstawienie pod tytułem „O Jasiu i Małgosi na szczęście i zdrowie”, przygotowane przez pracownice przedszkola, zatańczyła dla nas także Zumba Sila. Na przybyłych gości czekała również moc innych atrakcji – kolorowe „dmuchańce” dla najmłodszych, artystyczne malowanie twarzy, wakacyjne warkoczyki, zawody sportowe, zabawy sensoryczne, kolorowe mega bańki i bogato zaopatrzony bufet, a także stoiska z kosmetykami przyjaznymi dla otaczającej nas przyrody. Ochotnicza Straż Pożarna udostępniła do zwiedzania wóz strażacki, a Druhowie strażacy służyli zainteresowanym swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wszystkim, którzy swoją obecnością i zaangażowaniem przyczynili się do realizacji naszej najważniejszej przedszkolnej imprezy imieninowej serdecznie dziękujemy, a jest komu dziękować, bo jak zwykle rąk do pracy było sporo, pomagały nam dzieci oraz rodzice, z Radą Rodziców na czele. Jak zawsze, mogłyśmy liczyć na naszych lokalnych przedsiębiorców, którzy także i tym razem przekazali nam swoje wsparcie.

Do zobaczenia w przyszłym roku !

H. T.