DZIEŃ KOBIET

Nasze najmłodsze przedszkolaki, „Sóweczki” przygotowały występ z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy przepięknie zagrali na gitarach, w rytm popularnego utworu „Dzień Kobiet”, później dzieci dały popis swoich umiejętności recytatorskich i wokalnych, żeby zakończyć występ wspaniałymi tańcami. Mieliśmy okazję oglądać ciekawą choreografię do utworu z Musicalu Grease „You’re The One That  I Want” oraz taniec „Nogi Stonogi” z repertuaru Marii Zofii Tomaszewskiej, którą w ostatnim czasie bardzo polubiłyśmy i chętnie sięgamy po jej twórczość.

Był to pierwszy występ „Sówek” przed większą publicznością, tym bardziej gratulujemy dzieciom i paniom 🙂 Wasz występ był wspaniałym prezentem z okazji Dnia Kobiet, dziękujemy !