Aktywne ferie w naszym przedszkolu

Jak wiadomo wszystkim, w poniedziałek rozpoczęliśmy ferie zimowe. Za oknem próżno szukać śniegu, na którym moglibyśmy poszaleć, dlatego postanowiliśmy urozmaicić dzieciom czas spędzony w przedszkolu.

Już w poniedziałek otrzymaliśmy niezwykle sympatyczne zaproszenie na balik karnawałowy organizowany przez sołtysa wsi Gorszewice – panią Monikę Ćwiertnię. Balik był doskonałą okazją do integracji dzieci z wszystkich grup przedszkolnych z dziećmi zamieszkującymi Gorszewice. Oprawę muzyczną zapewnił pan Waldemar Hermann. Pani sołtys zadbała również o słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie. 

Kolejną atrakcją był wyjazd na szaloną zabawę na dmuchanych zamkach w Tarnowie Podgórnym, grupy, które dzisiaj nie pojechały do Tarnowa, jutro poskaczą i pobawią się na „dmuchańcach” w Przeźmierowie.

     

Nie zabrakło także wizyty w kinie, Kino Zielone Oko w Centrum Kultury Przeźmierowo zaprosiło dzieci na film „Śnieżna Paczka”, porywającą komedię o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky.

Wszystkie wyjazdy możliwe są dzięki włodarzom naszej gminy, którzy zawsze chętnie udostępniają nam busy wraz z przemiłymi kierowcami. Organizacją i wyszukiwaniem atrakcji w okolicy zajmuje się nasza kochana pani Violetta 🙂