Dzień jeden w roku

Jest taki dzień, jeden w roku, kiedy zasiadamy do wyjątkowego posiłku – jest to ostatni dzień przed przerwą świąteczną, kiedy jeszcze jesteśmy wszyscy razem, a tym wyjątkowym posiłkiem jest nasza przedszkolna mała Wigilia.

Już od samego rana nastrój był wyjątkowy, ponieważ Mikołaj zostawił w każdej sali worek pełen prezentów wraz z listem do dzieci. Każda grupa otrzymała nowe zabawki, z których wszyscy bardzo się ucieszyli 🙂 Mikołaj dokładnie wiedział czego naszym przedszkolaczkom brakuje w ich salach i dokładnie to umieścił w workach.

Po śniadaniu Borsuczki zaprosiły nas na uroczyste Jasełka, które przygotowały wszystkich na kolejny punk dnia – wspólny, odświętny posiłek poprzedzony łamaniem się opłatkiem i składaniem sobie życzeń.