Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją w naszym przedszkolu jest przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku swoje talenty pokazała nam grupa Wiewiórek, która pod czujnym okiem swoich wychowawczyń przygotowała przedstawienie przepełnione humorem, śpiewem i tańcem. Widownia długo biła brawo, a pracownice przedszkola nuciły na przedszkolnych korytarzach melodie znanych piosenek 🙂 taki to wesoły dzień zgotowały nam Wiewióreczki. 

Dnia 18.10.2019 r. w restauracji Szklane Tarasy odbyło się spotkanie integracyjne obecnych i byłych pracowników. Pani Dyrektor Justyna Barańska podziękowała pracownikom za codzienny trud i serce wkładane w pracę z najmłodszymi.
Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Kaźmierz pana Zenona Gałki, który złożył wszystkim zebranym życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.
Wspaniała atmosfera, wspólne rozmowy, to wszystko sprawiło, że każda z pań poczuła się wyjątkowo tego dnia.