Dzień otwarty u Krasnala Hałabały

16 marca Krasnal Hałabała zaprosił dzieci do przedszkola z okazji Dnia Otwartego, którego organizacja powoli staje się tradycją w naszej placówce.Odwiedzający mogli obejrzeć wszystkie sale przedszkolne
i niedostępne na co dzień zakamarki – ciekawym punktem zwiedzania była nasza nowoczesna kuchnia i wszystkie ciekawe urządzenia ułatwiające jej funkcjonowanie. Wykwalifikowana kadra przygotowała różnorodne zajęcia, dzięki którym zarówno przyszłe przedszkolaki jak i ich rodzice mogli zobaczyć choć ułamek tego, co ma do zaoferowania swoim wychowankom nasze przedszkole. Dzieci mogły przeprowadzić doświadczenia
i eksperymenty, rozwijać swoją sprawność fizyczną w sali do ćwiczeń, uczestniczyć w zajęciach logopedycznych, zajęciach integracji sensorycznej, malować farbami oraz przebrać się za wybraną przez siebie postać w salce teatralnej. W nowej części przedszkola odbył się pokaz wideoklipu – wesołej wycieczki po przedszkolu z kamerą. Odwiedzający mogli obejrzeć film zatrzymując się w przedszkolnej kawiarence, gdzie czekała na nich Pani dyrektor gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania zadawane zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Przedszkole odwiedziło kilkadziesiąt dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę.

Hania Tomikowska