Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 13.12.2018 roku grupa dzieci 4,5 letnich – „Wiewiórki” została zaproszona do  Przedszkola Niepublicznego im. św. U. Ledóchowskiej 
w Sokolnikach Wielkich na Jasełka Bożonarodzeniowe. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy,
we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Natomiast aniołki śpiewały kolędy i  pastorałki. Występy w wykonaniu wszystkich przedszkolaków wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego, co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po zakończeniu jasełek „Wiewiórki” podziękowały za zaproszenie oraz wręczyły przedszkolakom na ręce siostry Barbary drobny upominek.

                                                                                                                     

I.P.