UCZNIOWIE PRZEDSZKOLAKOM KRASNALA HAŁABAŁY

Dnia 22.11.2018 r. w naszym przedszkolu gościliśmy uczniów klasy Ie
ze        Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu. Dzieci pod kierunkiem pani Natalii Kabacińskiej zaprezentowały przedszkolakom przedstawienie pt: Kolory kredek. Widzowie z zaciekawieniem obserwowali występy starszych kolegów. Wszyscy wysłuchali wierszy i piosenek z repertuaru dziecięcego odnoszących się do różnych kolorów takich jak: żółty, czerwony, zielony, niebieski. Pod koniec spektaklu maluchy rozwiązywały zagadki słowne z którymi, bardzo dobrze sobie poradziły.
Pani Dyrektor Justyna Barańska podziękowała młodym aktorom za możliwość obejrzenia tak wspaniałego programu artystycznego i przekazała na ręce wychowawcy książkę pt: Hałabała wiersze kleci ku radości wszystkich dzieci”. Widownia nagrodziła absolwentów przedszkola gromkimi brawami i słodkimi upominkami. Serdecznie dziękujemy pani Natalii Kabacińskiej za możliwość obejrzenia tak ciekawego przedstawienia i integracji środowiska przedszkolnego z szkolnym.

M. Marecka