Warsztaty wyobraźni

W dniu 23.10.2018r. najstarsze grupy przedszkolne miały możliwość uczestniczenia w warsztatach rękodzieła artystycznego. Podczas tych półgodzinnych warsztatów Borsuczki, Leśne Skrzaty, Misie, Słowiki, Sówki oraz Wiewiórki poznały technikę malowania na wodzie. Nasze przedszkolaki widząc takie cuda otwierały szeroko oczy, ponieważ zakrapiając wodę nie było widać efektu, który uwidaczniał się po nałożeniu kartki na ów rysunek wodny. Okrzyków zachwytu nie było końca. Dziękujemy Pani Aniu za tak wiele radości. Jednocześnie zachęcamy rodziców do zapoznania się z ofertą warsztatów rękodzieła, które poprowadzi w naszym przedszkolu p. Anna Przymusiak. Zajęcia dla dzieci będą odbywać się w poniedziałki godz. 16.30 – 17.00. Koszt jednego warsztatu to 10 zł x ilość warsztatów w miesiącu. Konieczna jest rezerwacja miejsc. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z w/w oferty. Naprawdę warto!