XIV IMIENINY KRASNALA HAŁABAŁY

W sobotnie popołudnie 16.06.2018 r.  teren przed przedszkolem tętnił życiem. Już po raz XIV zorganizowano imieniny Krasnala Hałabały z mnóstwem atrakcji dla  dzieci i ich rodziców. Na placu zabaw stanęły wielkie dmuchane zamki do skakania, przygotowano wiele ciekawych konkurencji sportowych. Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, paznokci  i kącika fryzjerskiego.

Wszystkich zebranych gości powitała smerfetka w towarzystwie Krasnala Hałabały i przedstawiła program imprezy. Pani Dyrektor Justyna Brańska skierowała, kilka  słów do zebranych rozpoczynając obchody święta przedszkola. Naszą imprezę zaszczycił swą obecnością Wójt Gminy Kaźmierz pan  Zenon Gałka i Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego pan Janusz Stróżyk. 

 Program artystyczny był bardzo bogaty, na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne, gości zabawiał klaun, który przedstawił różne sztuczki magiczne,  swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z Atelier tańca pani Agaty Judkowiak, zebrani mogli obejrzeć wyposażenie wozu strażackiego i dowiedzieć się jak ważna jest praca strażaka.   Jak zwykle można było kupić własnoręcznie upieczone przez rodziców pyszne ciasta, zjeść   kiełbaskę z grilla, hot-doga, gofry.  Największym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z lodami, które najmłodsi uwielbiają.

Na festynie oprócz obecnych przedszkolaków bawili się również absolwenci naszego przedszkola, a także maluchy, które już po wakacjach przyjdą do placówki.  

Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy przedszkola serdecznie dziękują Radzie Rodziców za pomoc i organizację festynu. Dziękujemy również sponsorom, którzy wsparli naszą imprezę.

Marzena Marecka