Wycieczka „Leśnych skrzatów” do Teatru Muzycznego w Poznaniu

 

Wycieczka „Leśnych skrzatów”
do Teatru Muzycznego w Poznaniu 

19.03.2018 r.

„Leśne skrzaty” wraz ze swoimi Paniami miały okazję obejrzeć naprawdę wyjątkowe przedstawienie Teatru Baniek Mydlanych pod tytułem „Dziwactwa mistrza Bulbulasa”. Mistrz Bulbulas miał dwóch uczniów: Mydlaneczkę i Bulbulka. To właśnie oni zaprezentowali dzieciom niesamowite mydlane show. Widzowie mieli okazję obejrzeć pokaz baniek mydlanych różnej wielkości – od tych najmniejszych po największe; tęczowe, kolorowe, które zamieniały się w białe chmury i znikały. Dodatkowych wrażeń i uroku niecodziennemu pokazowi baniek mydlanych dodawała oprawa muzyczna oraz oświetlenie, które potęgowało efekt wizualny podczas przedstawienia. Aktorzy zapraszali również do aktywnego udziału w przedstawieniu i wspólnej zabawie widownię, która zachwycona i pełna wrażeń na pewno na długo zapamięta to przedstawienie.

Elwira Fronczak
Jolanta Kłos
Danuta Skabara