„Jasełka”

„Jasełka”

Dnia 22 grudnia 2017 r. odbyły się Jasełka pt: „Śpiewaj i tańcz Ziemio cała dla Jezusa”
w wykonaniu dzieci z grup Szpaczki i Wróbelki pod kierunkiem pani M. Mareckiej,
K. Nowak i A. Bielejewskiej. W rolach głównych, Święta Rodzina, Aniołki, Pasterze, Królowie, dzieci z różnych kontynentów : Japonki, Hawajki, Arfo-amerykanie, Indianie.
W roli widzów Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego Janusz Stróżyk, Pani Dyrektor Justyna Barańska, Ksiądz Proboszcz Krzysztof Musiał, przedstawiciele Rady Rodziców, Emeryci i społeczność przedszkola. Aktorzy, przedstawili historię narodzin Dzieciątka Jezus w trochę inny niż dotychczas sposób, otóż do nowo narodzonego oprócz pasterzy i króli, podążali przedstawiciele różnych kontynentów. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Wszyscy byli zachwyceni grą aktorską przedszkolaków i wzruszeni atmosferą, która panowała w naszym przedszkolu. Dzieci za wspaniały występ otrzymały słodycze oraz ogromne brawa.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców,

którzy przygotowali przepiękne stroje dla swoich pociech.

Dziękujemy również wszystkim Paniom,

które pomogły Nam w tak ogromnym przedsięwzięciu.

 

 Marzena Marecka