PRZEDSTAWIENIE DLA OSÓB SAMOTNYCH

PRZEDSTAWIENIE DLA OSÓB SAMOTNYCH

Dnia 15.12.2017 r. dzieci z grupy Wróbelki miały okazję wystąpić dla osób samotnych z terenu Gminy Kaźmierz. Spotkanie Wigilijne zorganizowane zostało w restauracji Szklane Tarasy przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Kultury i Księdza Proboszcza K. Musiała. Wróbelki przedstawiły sztukę pod tytułem ” Humory Pani Zimy”, występ wywołał uśmiech na twarzach zgromadzonych. Dzieci miały możliwość popisania się umiejętnościami aktorskimi, a goście przeżyć wspaniałe chwile podczas spotkania.
Cieszymy się, że mogliśmy w tak niewielki sposób sprawić radość innym. Dla naszych przedszkolaków była to okazja do nauki przełamywania tremy przed publicznością. Przede wszystkim jednak była to wspaniała nauka życia – życia wrażliwego i czułego na krzywdę innych. Po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie:

„Tak wiele można zrobić za tak niewiele”.

To był wspaniały czas.