Obchody Święta Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

Obchody Święta Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

25 listopada przypada jedno z najsympatyczniejszych uroczystości. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś Paddington, Coralgol, Uszatek, Jogi, Puchatek – wszystkie misie obchodzą swoje święto. 24 listopada – był szczególnym dniem, bo właśnie w piątek dzieci przybyły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiami. Spotkanie przygotowane przez dzieci z grupy Borsuczki i Słowiki rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią Pluszowego Misia oraz zaprezentowaniem najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. W postacie wcieliły się dzieci. Wraz ze sławnymi misiami pojawili się także ich bajkowi  przyjaciele. Następnie wszystkie przedszkolaki zatańczyły do piosenki pt: „Pokochać Pluszowego Misia”. Oczywiście pluszowy przyjaciel wszystkich dzieci, miał także dla wszystkich grup niespodzianki- misiowe kolorowanki. Dzień ten był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy włożyli wielki trud w przygotowanie strojów naszym małym bohaterom.

Katarzyna Subsar