Balik jesienny w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Balik jesienny w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

 Dnia 07.XI.2017 roku grupy: „Słowiki”, „Wiewiórki” i  „Borsuki” – dzieci 3,4,5 – letnie, zorganizowały balik jesienny. Wśród zgromadzonych postaci królowały: jeżyki, muchomorki, dynie, biedronki, pani Jesień, borowiki, kolorowe listeczki. W trakcie balu przedszkolaki śpiewały piosenki o tematyce jesiennej, tańczyły przy muzyce dyskotekowej i wykonywały improwizacje ruchowe do muzyki klasycznej. By zaczerpnąć chwilę oddechu dzieci skorzystały również ze słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Bardzo im za to dziękujemy!!!

Balik dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy również p. Waldemarowi Hermann z Gminnego Ośrodka Kultury
w Kaźmierzu za oprawą muzyczną naszego baliku.