Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 27. X. 2017 roku, w grupie dzieci 3, 4 – letnich – „Wiewiórki” odbyła się uroczystość: „Pasowanie na przedszkolaka”. Do tej, jakże ważnej w życiu małego przedszkolaka uroczystości, dzieci przygotowywały się już od dłuższego czasu. Uczyły się piosenek, tańców oraz  rozpoznawania swojej wizytówki z imieniem wśród innych. Wszystkie zadania, które  przygotował  Krasnal Hałabała  dzieci wykonały bezbłędnie. W związku z tym rodzice zgodnie oświadczyli, że dzieci pomyślnie zdały egzamin  na przedszkolaka i p. dyrektor może przystąpić do aktu pasowania. W nagrodę za poniesiony trud i wysiłek dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.  Ten dzień dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń.

Wychowawcy grupy składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości:
p. K. Adamczwskiej, p. M. Lesieckiej, p. M. Degler, p. M Derbis, p. M. Nowakowskiej. .

I.P, S.K