„DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

Dnia 20.09.2017 r. w naszym krasnalkowym przedszkolu świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana, przekraczając bramę przedszkola, nasze dzieciaki mogły usłyszeć popularne piosenki. Wszystkich witała Pani Dyrektor, która wręczała naszym milusińskim upominki. W dalszej części dnia, tuż po śniadaniu, nasze panie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, wystawiając sztukę „Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków”. Po spektaklu wszyscy udali się do sal w poszukiwaniu koperty, w której znajdowało się zadanie – stworzenie postaci uśmiechniętej, złej, zdziwionej, smutnej itp.  Kiedy pierwsze zadanie zostało wykonane, przyszedł czas na odnalezienie kolejnej koperty z logo grupy, która umieszczona była w dziupli Krasnala Hałabały, a w niej kolejne zadanie do wykonania. Tym razem trzeba było odnaleźć skarb. Wszystkie grupy spisały się na medal, bawiąc się w poszukiwaczy. Skarby zostały odnalezione! Był to dzień pełen wrażeń, szczególnie dla najmłodszych grup.

Serdecznie podziękowania składamy p. Violecie Bączy, p. Katarzynie Nowak oraz
p. Katarzynie Hasik, które sprawiły że dzień ten był pełen wrażeń i świetnej zabawy.